+48 61 8250 785   info@program-marzen.pl
6/2016

Kolejna mała marzycielka spełniła swoje marzenie dzięki inicjatywie Programu Marzeń – Podwójna Radość. 5 letnia Iga spędziła DZIEŃ DZIECKA w Disneylandzie. Dzięki zaangażowaniu aktywnych Uczestników Programu Marzeń w Edycji 2015 mogliśmy sfinansować ten wyjazd. Relacja z tego wydarzenia dostępna jest tutaj

05/2016

Z dniem 23 maja 2016 roku zmieniamy identyfikację wizualną Grupy Europapier w tym logo i slogan na First of all. Zmienia się też nazwa naszego oddziału w Polsce na Europapier Polska Sp. z o.o.

02/2016

Już dziś zapraszamy do piątej edycji Programu Lojalnościowego Europapier-Impap. Sprawdzaj regularnie swoje konto na platformie Programu Marzeń i zobacz co czeka na Ciebie w nowej odsłonie. Warto być na bieżąco. Żadna atrakcja nie może Cię ominąć.

09/2015

Wyjątkowe Marzenie pozwala uciec przed chorobą… chociaż na chwilę. Tak się stało właśnie w przypadku 4 letniego Krzysia, który zamarzył o placu zabaw w formie wozu strażackiego.

06/2015

Dawid… to imię pierwszego Marzyciela, którego pragnienie o spotkaniu z Ojcem Świętym spełniło się dzięki inicjatywie Europapier – Impap i ludziom wielkiego serca z IP Kwidzyn marka POL. Zapraszamy do pełnej relacji w zakładce PODWÓJNA RADOŚĆ, po zalogowaniu.

04/2015

Nowość! Strefa PLATINUM i Strefa MILIONERÓW. Bądź aktywny Uczestnikiem Programu Marzeń. Zdobywaj punkty, zbieraj odznaczenia i zdobywaj kolejne strefy w Programie. Przekroczenie odpowiednich progów to Twoja wejściówka do Strefy PLATINUM i Strefy MILIONERÓW gdzie czekają na Ciebie specjalne korzyści.

Korzyści Programu Marzeń

- rangi i wyróżnienia
- punkty naliczane już od 1 zł.
- punkty bonusowe

- Podwójna Radość – punktujesz i pomagasz dzieciom!
- szeroki wachlarz nagórd

- promocje i akcje specjalne
- rabat na nagrody sezonowe

- atrakcyjne kategorie nagród: EXPERIENCE
- usługa Consierge

- i wiele innych…


Szczegóły u Przedstawicieli Europapier Polska 
oraz w Biurze Obsługi Programu – zakładka KONTAKT