+48 61 8250 785   info@program-marzen.pl
fundacjaPodwójna Radość – wspólny projekt Europapier Polska i Fundacji Mam Marzenie. Pomagając, nie tracisz! 

Wraz z kolejną edycją Programu Marzeń kontynuujemy współpracę z Fundacją Mam Marzenie na rzecz dzieci dotkniętych chorobami zagrażającymi ich życiu. Po raz kolejny zarejestrowani w Programie partnerzy Europapier Polska przyczyniają się do spełnienia dziecięcych marzeń, które mają terapeutyczną moc przywracania do zdrowia.

Dołącz do nas i pomóż zrealizować jak najwięcej marzeń!

Wystarczy, że będziesz aktywnym uczestnikiem Programu Marzeń. Równowartość w PLN 5% wszystkich punktów zebranych w Edycji 2017 zostanie przekazana na cele Fundacji Mam Marzenie. Najważniejsze – punkty nie znikną z kont Uczestników. Oto sedno projektu Podwójna Radość!

Więcej informacji o marzeniach chorych dzieci i samej Fundacji Mam Marzenie znajdziesz na stronie: www.mammarzenie.org


top marzenie dawida 1110 x 440

kolaz
Wielki pasjonat piłkinożnej, kibic FC Barcelony i ogromny fan Neymara. Tak w skrócie możemy opisać kolejnego marzyciela, 10 letniego Dawida.

Od samego początku towarzyszyło nam sporo pozytywnych emocji. Sam lot był ogromnym przezyciem dla Dawida, który wcześniej nigdy nie siedział w samolocie. 

Pierwszego dnia wyruszyliśmy na podbój słonecznej Barcelony. Długo wyczekiwany przez Dawida mecz miał się odbyć dopiero wieczorem, więc mielismy cały dzien na zwiedzanie miasta. Wybralismy się do Parku Guell, który okazał się przepieknym miejscem. Jednocześnie cały czas myślelismy o meczu dlatego podczas zwiedania nasz marzyciel zaopatrzył się w koszulkę swojego piłkarskiego idola Neymara. W drodze powrotnej odwiedzilismy również kilka sklepików z pamiatkami.

Przygoda zaczęła się na dobre kiedy dotarlismy pod stadion FC Barcelony. Zwiedzanie stadionu, odwiedziny na murawie, niesamowita atmosfera i ograomny doping to wszytsko na pewno na długo zostanie w pamięci młodego chłopaca. Jego ulubiony zespół wygrał 1-0. Naładowani pozytywną energią wrócilismy do hotelu aby odpocząć i nabrać sił na kolejny dzień. 

Następnego dnia udaliśmy się raz jeszcze pod stadion. Tym razem już na spokojnie udało nam sie zwiedzić muzeum Barcelony, moglismy odwiedzić szatnię piłkarzy oraz zobaczyć pokaźną kolekcję pucharów zdobytych przez klub.

Niestety wszytsko co dobre szybko się kończy. Przyszedł dzień kiedy trzeba było pożegnać ciepłą Barcelonę.

Wraz z Dawidem i jego Tatą jeszcze raz dziękujemy wszytskim, którzy wspomogli realizację tego wielkiego marzenia. Szczególne podziękowania dla partnera Akcji "Podwójna Radość" firmy International Paper Polska Sp. z o.o. - marka POL.


Przypominamy, że Akcję Podwójna Radość wspiera każdy Uczestnik Programu Marzeń. Każdy punkt na Państwa koncie zwiększa liczbę punktów, które przekażemy na spełnienie marzenia jednego z podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”.


relacja

napis 01 smallfoto relacja IGA


Dzięki Państwa pomocy i punktom zebranym w Programie Marzeń za rok 2015 udało zrealizować się kolejne marzenie!


Iga, wesoła i pełna energii pięcioletnia dziewczynka, zafascynowana Światem bajek spełniła swoje największe marzenie i wyjechała do Disneylandu. Czy można było wymarzeć sobie cudowniejszy prezent z okazji Dnia Dziecka?

Cała podróż była dla Igi od samego początku wyjątkowa. Pierwsza podróż pociągiem, pierwszy lot samolotem, przejazd autokarem a później metrem - tyle nowości naraz. 

Kolejnego dnia wyruszylismy na podbój Disnaylandu. Po opuszczeniu stacji kolejowej, od razu zobaczylismy wielkie bramy do bajkowej krainy. Z daleka dostrzeglismy również wspaniały zamek majaczący na horyzoncie. Ruszyliśmy do przodu... Iga patrzyła na to wszytsko jak zaczarowana.

Przygoda zaczęła się na dobre. Karuzela, najpierw jedna, potem druga, przejażdżki, spotkanie z Myszką Minnie i wiele innych atrakcji. Wszytsko co Iga podziwiała w bajkach było na wyciągnięcie ręki. Udało nam się obejrzeć spektakl z postaciami z Krainy Lodu - ulubionej bajki Igi, więc była zachwycona.

Największą atrakcję, czyli paradę wszytskich postaci z bajek Disneya podziwialismy z pierwszego rzędu, tak że kiedy postaci przechodził, Iga mogła im nawet przybić piatkę.

Niestety wszytsko co dobre szybko się kończy. Przyszedł dzień kiedy trzeba było pożegnać bajkowy świat Disneya. Komitet powitalny czekła na Igę na lotnisku w Warszawie. Wszyscy chcieli bardzo poznać małą księżniczkę osobiście, posłuchać wrażeń z wyjazdu i wręczyć jej kilka dodatkowych upominków akcji „Podwójna Radość”.

Jeszcze raz dziękujemy wszytskim Klientom firmy Europapier Polska zaangażowanym w Program Marzeń i akcję Podwójna Radość. Dzięki Państwu mogliśmy zrealizować tak piękne marzenie!


Przypominamy, że Akcję Podwójna Radość wspiera każdy Uczestnik Programu Marzeń. Każdy punkt na Państwa koncie zwiększa liczbę punktów, które przekażemy na spełnienie marzenia jednego z podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”.

relacja
top 01


galeria   To właśnie wielka pasja naszego kolejnego marzyciela, 9 letniego Adriana, sprawiła iż na realizacje swojego marzenia nie musiał długo czekać.

Nasz kolejny Partner – marka TORK – właśnie takie Marzenie chciała zrealizować. Pasjonata sportu i piłki nożnej. 

Adrian, podczas krótkiej przerwy w leczeniu poleciał, w towarzystwie swojej mamy i pod opieką wolontariusza Fundacji Mam Marzenie, kibicować drużynie Real Madryt.

Cała podróż od samego początku była wyjątkowa. Adrian pierwszy raz leciał samolotem. Było to dla niego wyjątkowe doświadczenie.

Wyjazd był wybitnie udany ponieważ podczas meczu bramkę strzelił jego ukochany piłkarz Cristiano Ronaldo! Emocjom i wzruszeniu nie było końca. 

Spotkanie Real Madryt : Levante UD zakończyło się wynikiem 3:0 więc było co świętować. Przed powrotem do Warszawy, Adrian zwiedził również najważniejsze miejsca w Madrycie. Jednak to piłkarskie emocje ze stadionu Santiago Bernabeu najdłużej pozostaną w jego pamięci.

Czekaliśmy na Adriana na lotnisku w Warszawie - przedstawiciele marki TORK oraz Europapier – Polska. Chcieliśmy poznać małego kibica osobiście, posłuchać wrażeń z wyjazdu i wręczyć mu kilka dodatkowych upominków akcji „Podwójna Radość”.

Ponowne podziękowania dla SCA Hygiene, marka TORK za możliwość realizacji wyjazdu.

Akcję Podwójna Radość wspiera również każdy Uczestnik Programu Marzeń. Każdy punkt na Państwa koncie zwiększa liczbę punktów, które przekażemy na spełnienie marzenia jednego z podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”.

relacja


naglowek
gif 2 D          Wyjątkowe Marzenie pozwala uciec przed chorobą… chociaż na chwilę. Tak się stało właśnie w przypadku 4 letniego Krzysia, który zamarzył o placu zabaw w formie wozu strażackiego.

Marzenie udało się spełnić dzięki hojności Firmy Mondi Group, a jego przekazanie odbyło się w pewien słoneczny sierpniowy piątek. W przerwie leczenia małego Krzysia. Obecni byli  strażacy, opiekunowie z Fundacji, rodzina Krzysia. Z naszym Marzycielem w tym dniu byliśmy również i MY - reprezentując Europapier - Polska i Firmę Mondi Group.

Był również Główny Bohater tego popołudnia – czerwony, piękny z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami… wymarzony wóz strażacki Krzysia. 

Pełna relacja z tego dnia znajduje się na stronie Fundacji.

Jeszcze raz dziękujemy firmie Mondi Group.

Akcję Podwójna Radość wspiera również każdy Uczestnik Programu Marzeń. Każdy punkt na Państwa koncie zwiększa liczbę punktów, które przekażemy na spełnienie marzenia jednego z podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”.

relacjanaglowek2 www
POL partner akcji


Dawid… to imię pierwszego  Marzyciela, którego pragnienie o spotkaniu z Ojcem Świętym dzięki inicjatywie Europapier – Polska i ludziom wielkiego serca z IP Kwidzyn marka POL, spełniło się kilka dni temu.

Dawid wraz z mamą, korzystając z krótkiej przerwy w leczeniu, spędził prawie 5 dni w Rzymie. Po raz pierwszy leciał samolotem i smakował włoskich lodów. Zobaczył Koloseum, schody Hiszpańskie, podziwiał morze śródziemnomorskie, spacerował po uliczkach wiecznego miasta. A przede wszystkim spełniło się jego największe pragnienie - zobaczył Bazylikę św. Piotra i wziął udział w audiencji u Ojca Świętego. 

Poznaliśmy naszego pierwszego Marzyciela osobiście. Przywitaliśmy Dawida na lotnisku w Warszawie, jak wracał z podróży. Zmęczony, ale uśmiechnięty i szczęśliwy.  Przemiły młodzieniec z ogromem wrażeń, które pomogą mu znosić kolejne trudy leczenia choroby.

Wystarczył nam jego jeden uśmiech abyśmy już wiedzieli, że i my mamy od teraz swoje WIELKIE MARZENIE… 
…kontynuować pomoc  chorym dzieciom w spełnianiu ich marzeń. To dopiero początek Akcji „Podwójna Radość” prowadzonej w ramach Programu Marzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z wizyty Dawida w Watykanie na stronie Fundacji „Mam marzenie”.
Raz jeszcze dziękujemy marce POL za pomoc.
button 1AW realizacji marzenia Dawida  uczestniczyła Pani Agnieszka,  wolontariuszka Fundacji „Mam Marzenie”, której również dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu wizyty Dawida w Rzymie i Watykanie.


stopka 04

mix zdjec 6